Ancient Coin Discussions In Other Languages > Forum numizmatyki antycznej po polsku

Polski kącik na FAC

<< < (8/14) > >>

DzikiZdeb:
Uhhh... Po prawie pięciu dniach walki odzyskałem dostęp do konta :-) Podniesienie wersji forum odcięło mnie od możliwości logowania, za każdym razem dostawałem radosne

"Incorrect password for the specified email.
Click here to go back and retry"

nawet jeśli użyłem nowego hasła z kolejnych maili uzyskiwanych przez funkcję "Lost password".

Mam nadzieję, że teraz już będzie działać, ale jak zniknę, to wiadomo dlaczego :-)

W każdym bądź razie, jak ktoś nie może się dobić do swojego konta po ostatnich zmianach, niech pisze od razu bezpośrednio do administratora (webmaster1@forumancientcoins.com).

Waldemar S:

--- Quote from: DzikiZdeb on May 17, 2021, 01:39:32 pm ---Uhhh... Po prawie pięciu dniach walki odzyskałem dostęp do konta :-) Podniesienie wersji forum odcięło mnie od możliwości logowania, za każdym razem dostawałem radosne

"Incorrect password for the specified email.
Click here to go back and retry"

nawet jeśli użyłem nowego hasła z kolejnych maili uzyskiwanych przez funkcję "Lost password".

Mam nadzieję, że teraz już będzie działać, ale jak zniknę, to wiadomo dlaczego :-)

W każdym bądź razie, jak ktoś nie może się dobić do swojego konta po ostatnich zmianach, niech pisze od razu bezpośrednio do administratora (webmaster1@forumancientcoins.com).

--- End quote ---

Gdzieś z tydzień temu miałem podobnie , ani w laptopie ani w telefonie nie mogłem się dostać , i też zmieniałem hasło i w końcu zaskoczyło .

Lech Stępniewski:

--- Quote from: DzikiZdeb on May 17, 2021, 01:39:32 pm ---niech pisze od razu bezpośrednio do administratora (webmaster1@forumancientcoins.com).

--- End quote ---

Potwierdzam. Bo ja tu mogę najwyżej coś pozamiatać albo trochę inaczej porozkładać na półkach.

A jeśli chodzi o to, że hasło zaskakuje po wielu próbach, to tak sobie myślę (fantazjuję), że może byli Panowie zbytnimi raptusami. Może po otrzymaniu nowego hasła należało nieco dłużej poczekać aż coś tam się przemiele i uaktualni w bazie?

DzikiZdeb:

--- Quote from: Lech Stępniewski on May 18, 2021, 12:55:36 pm ---Może po otrzymaniu nowego hasła należało nieco dłużej poczekać aż coś tam się przemiele i uaktualni w bazie?

--- End quote ---

Czwartek - piątek coś tam im się sypało w wielu miejscach i hasło nie miało znaczenia, ale potem ewidentnie coś z moim kontem było nie tak. Próbowałem wszystkiego, w tym logowania się tym samym hasłem kolejnego dnia. Różne przeglądarki, czyszczenie cache'a, logowanie mailem itp, itd. Dopiero coś tam główny administrator w bazie grzebnął i za którymś razem zaskoczyło.

Lech Stępniewski:
Ha, dopiero teraz zauważyłem, że przekroczyliśmy drugi tysiąc postów. Miara to mocno zwodnicza, niemniej jeśli nawet tylko 10% z tego to posty pouczające, mądre albo przynajmniej ciekawe, to i tak warto.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version