Ancient Coin Discussions In Other Languages > Forum numizmatyki antycznej po polsku

Polski kącik na FAC

<< < (9/14) > >>

DzikiZdeb:

--- Quote from: Lech Stępniewski on October 08, 2021, 09:14:43 am ---jeśli nawet tylko 10% z tego to posty pouczające, mądre albo przynajmniej ciekawe, to i tak warto.

--- End quote ---
Ale to już ciężko stwierdzić :-) Jak zaczniemy odmierzać stopień dydaktyzmu danego postu to skończy się to punktami i listą filadelfijską ;-)

Lech Stępniewski:

--- Quote from: DzikiZdeb on October 09, 2021, 02:29:53 pm ---skończy się to punktami i listą filadelfijską ;-)

--- End quote ---

Pan już zgarnął wszystkie punktu wątkiem o srebrze.

DzikiZdeb:

--- Quote from: Lech Stępniewski on October 09, 2021, 04:48:35 pm ---
Pan już zgarnął wszystkie punktu wątkiem o srebrze.

--- End quote ---
Bo ja wiem? Żebym to coś odkrywczego napisał, a to właściwie zbieranina informacji z różnych stosunkowo łatwo dostępnych źródeł.

Lech Stępniewski:
Najlepsze życzenia dla wszystkich odwiedzających polski kącik i dla reszty forumowiczów!

Best wishes to all who visit the Polish corner and to all other forum members!



DzikiZdeb:
Nie wiem, czy coś się nie pozmieniało, jeśli chodzi o dostęp do forum. Próbowałem na trzech różnych komputerach, na różnych przeglądarkach, więc chyba nie tylko u mnie to jest. Kiedy otwieram forum jako niezalogowany, mam idealnie pustą, białą stronę. Coś jak w załączniku.

Kontakt udaje mi się nawiązać dopiero po tym, jak wrócę się na stronę główną i tam zaloguję. Jako zalogowany wchodzę już normalnie.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version