Ancient Coin Discussions In Other Languages > Forum numizmatyki antycznej po polsku

Książki o antyku, niekoniecznie numizmatyczne

<< < (29/29)

DzikiZdeb:

--- Quote from: Lech Stępniewski on March 16, 2022, 07:52:59 am ---
--- Quote from: DzikiZdeb on March 15, 2022, 03:39:36 am ---Od dłuższego czasu nie dzieje się nic w temacie digitalizacji kolejnych tomów

--- End quote ---

To przykre, ale i tak u mnie mocno zaplusowali tymi PDF-ami. Z tym, że nie jest to w gruncie rzeczy żadna digitalizacja (co sugeruje pewną dodatkową pracę), bo po prostu wstawiali PDF-y wydawnicze; to, co i tak pojechało do drukarni.

--- End quote ---

Najbardziej przykre jest to, że ciekawa seria tonie przez brak działań, które zwykła osoba nieskażona obyczajami instytucji państwowej ogarnęłaby maksymalnie w tydzień. Część pdf-ów jest na stronie uczelni i te działają. Część jest na darmowym dropboxie i te - przynajmniej u mnie - nie działają. Wersje elektroniczne kończą się na tomie 57, a co z tomami 58-60, wydanymi na tyle dawno (2018-19), że już powinny się tam znaleźć? Co z tomami wydanymi przez Prószyńskiego - jeśli nie udało się dogadać co do praw autorskich/innych zawiłości prawnych, to powinna być chociaż informacja, że tych tomów nigdy na stronie nie będzie. A może jest szansa na dogadanie się i publikację elektroniczną starszych tomów, tylko nikt nic z tym nie robi?

No i ta obecna sytuacja z brakiem możliwości zakupu wydrukowanych w tym roku książek...

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version