Classical Numismatics Discussion
  Welcome Guest. Please login or register. 10% Off Store-Wide Sale Until 2 April!!! Explore Our Website And Find Joy In The History, Numismatics, Art, Mythology, And Geography Of Coins!!! Expert Authentication - Accurate Descriptions - Reasonable Prices - Coins From Under $10 To Museum Quality Rarities Welcome Guest. Please login or register. 10% Off Store-Wide Sale Until 2 April!!! Explore Our Website And Find Joy In The History, Numismatics, Art, Mythology, And Geography Of Coins!!! Support Our Efforts To Serve The Classical Numismatics Community - Shop At Forum Ancient Coins

New & Reduced


Author Topic: Polski kącik na FAC  (Read 6851 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lech Stępniewski

  • IMPERATOR
  • Caesar
  • *****
  • Posts: 2900
    • NOT IN RIC
Re: Polski kącik na FAC
« Reply #25 on: February 08, 2021, 03:26:31 pm »
Również witam. Osobiście nic nie mam przeciwko pseudonimom, nickom etc., ale jednak dobrze jest, gdy używa się tego samego pseudonimu - a przynajmniej tego samego w tym samym kręgu swojej aktywności. W przeciwnym razie trudno się połapać, z kim się dyskutuje i powstaje potem dylemat, czy coś tam napisać ryzykując, że się wyjdzie na nudziarza, który po raz n-ty tłumaczy to samo jednej osobie.
Lech Stępniewski
NOT IN RIC
Poland

Offline Lech Stępniewski

  • IMPERATOR
  • Caesar
  • *****
  • Posts: 2900
    • NOT IN RIC
Re: Polski kącik na FAC
« Reply #26 on: February 27, 2021, 03:40:10 pm »
Musiałem zrobić ten zrzut. Flag tam tyle, jakby właśnie Lewandowski strzelił gola.

Lech Stępniewski
NOT IN RIC
Poland

Offline DzikiZdeb

  • Caesar
  • ****
  • Posts: 1975
Re: Polski kącik na FAC
« Reply #27 on: February 27, 2021, 03:53:40 pm »
Flag tam tyle, jakby właśnie Lewandowski strzelił gola.

Albo Żyła został mistrzem świata :-)

Offline Jack@

  • Consul
  • ***
  • Posts: 397
Re: Polski kącik na FAC
« Reply #28 on: February 27, 2021, 03:59:40 pm »
Albo Iga Świątek wygrała turniej w Adelajdzie. :)

Offline Julek C

  • Consul
  • ***
  • Posts: 136
Re: Polski kącik na FAC
« Reply #29 on: February 28, 2021, 05:06:12 am »
Musiałem zrobić ten zrzut. Flag tam tyle, jakby właśnie Lewandowski strzelił gola.



Nie dziwi, to było pewne, strzelił Kolonii nawet dwie.

Albo Iga Świątek wygrała turniej w Adelajdzie. :)


Nie dziwi, Iga szła w Adelajdzie jak burza, bukmacherka tak obstawiała, ja też na pewniaka  ;).

Flag tam tyle, jakby właśnie Lewandowski strzelił gola.

Albo Żyła został mistrzem świata :-)

To jest już bardzo dziwne, kto obstawił takie podium w Obersdorfie jest milionerem  :).

Offline DzikiZdeb

  • Caesar
  • ****
  • Posts: 1975
Re: Polski kącik na FAC
« Reply #30 on: February 28, 2021, 10:03:51 am »
Flag tam tyle, jakby właśnie Lewandowski strzelił gola.

Albo Żyła został mistrzem świata :-)

To jest już bardzo dziwne, kto obstawił takie podium w Obersdorfie jest milionerem  :).

Tylko świadczy o tym, że nie można rozdawać medali na podstawie pojedynczych treningów przed samymi zawodami :-) Jakby nie było stanęli tam 7, 10 i 6 zawodnik obecnego rankingu PŚ, więc nie powinno być aż takiego zdziwienia :-)

Offline Barnaba6

  • Consul
  • ***
  • Posts: 165
  • Gallery of the year 2019 award winner
Re: Polski kącik na FAC
« Reply #31 on: March 14, 2021, 09:42:30 am »
Musiałem zrobić ten zrzut. Flag tam tyle, jakby właśnie Lewandowski strzelił gola.

Miło widzieć jak polski kącik na FAC się rozkręca. Chyba jest to obecnie najbardziej aktywna część tego Forum!

Gratulacje dla Pana Lecha za rozkręcenie tego działu! 
Gallery of the year 2019 award winner

https://www.forumancientcoins.com/gallery/index.php?cat=43425

Offline Lech Stępniewski

  • IMPERATOR
  • Caesar
  • *****
  • Posts: 2900
    • NOT IN RIC
Re: Polski kącik na FAC
« Reply #32 on: March 14, 2021, 02:06:55 pm »
Gratulacje dla Pana Lecha za rozkręcenie tego działu! 

O nie, Pan Paweł zrobił dużo więcej niż ja! Poza tym najlepiej pomyślane forum dyskusyjne nie wypali bez chętnych do dyskusji. W tym sensie każde takie forum jest wspólną zabawą i tylko tak dobrą, jak wszyscy jej uczestnicy.
Lech Stępniewski
NOT IN RIC
Poland

Offline Barnaba6

  • Consul
  • ***
  • Posts: 165
  • Gallery of the year 2019 award winner
Re: Polski kącik na FAC
« Reply #33 on: March 15, 2021, 05:34:53 am »
Gratulacje dla Pana Lecha za rozkręcenie tego działu! 

O nie, Pan Paweł zrobił dużo więcej niż ja! Poza tym najlepiej pomyślane forum dyskusyjne nie wypali bez chętnych do dyskusji. W tym sensie każde takie forum jest wspólną zabawą i tylko tak dobrą, jak wszyscy jej uczestnicy.

No dobra, to brawa dla wszystkich uczestników tego działu za tak szybkie jego rozkręcenie i merytoryczną wartość wpisów! 
Gallery of the year 2019 award winner

https://www.forumancientcoins.com/gallery/index.php?cat=43425

Offline DzikiZdeb

  • Caesar
  • ****
  • Posts: 1975
Re: Polski kącik na FAC
« Reply #34 on: March 15, 2021, 03:40:41 pm »
Gratulacje dla Pana Lecha za rozkręcenie tego działu! 

O nie, Pan Paweł zrobił dużo więcej niż ja! Poza tym najlepiej pomyślane forum dyskusyjne nie wypali bez chętnych do dyskusji. W tym sensie każde takie forum jest wspólną zabawą i tylko tak dobrą, jak wszyscy jej uczestnicy.

Iii, będziemy się licytować ;-) Ważne, żeby siły starczyło i sprawności intelektualnej to jeszcze się trochę mam nadzieję ciekawych rzeczy napisze, czego wszystkim uczestnikom kącika z całego serca życzę :-)

Offline DzikiZdeb

  • Caesar
  • ****
  • Posts: 1975
Re: Polski kącik na FAC
« Reply #35 on: May 17, 2021, 01:39:32 pm »
Uhhh... Po prawie pięciu dniach walki odzyskałem dostęp do konta :-) Podniesienie wersji forum odcięło mnie od możliwości logowania, za każdym razem dostawałem radosne

"Incorrect password for the specified email.
Click here to go back and retry"

nawet jeśli użyłem nowego hasła z kolejnych maili uzyskiwanych przez funkcję "Lost password".

Mam nadzieję, że teraz już będzie działać, ale jak zniknę, to wiadomo dlaczego :-)

W każdym bądź razie, jak ktoś nie może się dobić do swojego konta po ostatnich zmianach, niech pisze od razu bezpośrednio do administratora (webmaster1@forumancientcoins.com).

Offline Waldemar S

  • Caesar
  • ****
  • Posts: 406
Re: Polski kącik na FAC
« Reply #36 on: May 17, 2021, 02:59:07 pm »
Uhhh... Po prawie pięciu dniach walki odzyskałem dostęp do konta :-) Podniesienie wersji forum odcięło mnie od możliwości logowania, za każdym razem dostawałem radosne

"Incorrect password for the specified email.
Click here to go back and retry"

nawet jeśli użyłem nowego hasła z kolejnych maili uzyskiwanych przez funkcję "Lost password".

Mam nadzieję, że teraz już będzie działać, ale jak zniknę, to wiadomo dlaczego :-)

W każdym bądź razie, jak ktoś nie może się dobić do swojego konta po ostatnich zmianach, niech pisze od razu bezpośrednio do administratora (webmaster1@forumancientcoins.com).

Gdzieś z tydzień temu miałem podobnie , ani w laptopie ani w telefonie nie mogłem się dostać , i też zmieniałem hasło i w końcu zaskoczyło .

Offline Lech Stępniewski

  • IMPERATOR
  • Caesar
  • *****
  • Posts: 2900
    • NOT IN RIC
Re: Polski kącik na FAC
« Reply #37 on: May 18, 2021, 12:55:36 pm »
niech pisze od razu bezpośrednio do administratora (webmaster1@forumancientcoins.com).

Potwierdzam. Bo ja tu mogę najwyżej coś pozamiatać albo trochę inaczej porozkładać na półkach.

A jeśli chodzi o to, że hasło zaskakuje po wielu próbach, to tak sobie myślę (fantazjuję), że może byli Panowie zbytnimi raptusami. Może po otrzymaniu nowego hasła należało nieco dłużej poczekać aż coś tam się przemiele i uaktualni w bazie?
Lech Stępniewski
NOT IN RIC
Poland

Offline DzikiZdeb

  • Caesar
  • ****
  • Posts: 1975
Re: Polski kącik na FAC
« Reply #38 on: May 18, 2021, 02:33:07 pm »
Może po otrzymaniu nowego hasła należało nieco dłużej poczekać aż coś tam się przemiele i uaktualni w bazie?

Czwartek - piątek coś tam im się sypało w wielu miejscach i hasło nie miało znaczenia, ale potem ewidentnie coś z moim kontem było nie tak. Próbowałem wszystkiego, w tym logowania się tym samym hasłem kolejnego dnia. Różne przeglądarki, czyszczenie cache'a, logowanie mailem itp, itd. Dopiero coś tam główny administrator w bazie grzebnął i za którymś razem zaskoczyło.

Offline Lech Stępniewski

  • IMPERATOR
  • Caesar
  • *****
  • Posts: 2900
    • NOT IN RIC
Re: Polski kącik na FAC
« Reply #39 on: October 08, 2021, 09:14:43 am »
Ha, dopiero teraz zauważyłem, że przekroczyliśmy drugi tysiąc postów. Miara to mocno zwodnicza, niemniej jeśli nawet tylko 10% z tego to posty pouczające, mądre albo przynajmniej ciekawe, to i tak warto.
Lech Stępniewski
NOT IN RIC
Poland

Offline DzikiZdeb

  • Caesar
  • ****
  • Posts: 1975
Re: Polski kącik na FAC
« Reply #40 on: October 09, 2021, 02:29:53 pm »
jeśli nawet tylko 10% z tego to posty pouczające, mądre albo przynajmniej ciekawe, to i tak warto.
Ale to już ciężko stwierdzić :-) Jak zaczniemy odmierzać stopień dydaktyzmu danego postu to skończy się to punktami i listą filadelfijską ;-)

Offline Lech Stępniewski

  • IMPERATOR
  • Caesar
  • *****
  • Posts: 2900
    • NOT IN RIC
Re: Polski kącik na FAC
« Reply #41 on: October 09, 2021, 04:48:35 pm »
skończy się to punktami i listą filadelfijską ;-)

Pan już zgarnął wszystkie punktu wątkiem o srebrze.
Lech Stępniewski
NOT IN RIC
Poland

Offline DzikiZdeb

  • Caesar
  • ****
  • Posts: 1975
Re: Polski kącik na FAC
« Reply #42 on: October 10, 2021, 12:00:43 pm »

Pan już zgarnął wszystkie punktu wątkiem o srebrze.
Bo ja wiem? Żebym to coś odkrywczego napisał, a to właściwie zbieranina informacji z różnych stosunkowo łatwo dostępnych źródeł.

Offline Lech Stępniewski

  • IMPERATOR
  • Caesar
  • *****
  • Posts: 2900
    • NOT IN RIC
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! / Merry Christmas!
« Reply #43 on: December 24, 2021, 08:40:59 am »
Najlepsze życzenia dla wszystkich odwiedzających polski kącik i dla reszty forumowiczów!

Best wishes to all who visit the Polish corner and to all other forum members!



Lech Stępniewski
NOT IN RIC
Poland

Offline DzikiZdeb

  • Caesar
  • ****
  • Posts: 1975
Re: Polski kącik na FAC
« Reply #44 on: January 31, 2022, 08:04:19 am »
Nie wiem, czy coś się nie pozmieniało, jeśli chodzi o dostęp do forum. Próbowałem na trzech różnych komputerach, na różnych przeglądarkach, więc chyba nie tylko u mnie to jest. Kiedy otwieram forum jako niezalogowany, mam idealnie pustą, białą stronę. Coś jak w załączniku.

Kontakt udaje mi się nawiązać dopiero po tym, jak wrócę się na stronę główną i tam zaloguję. Jako zalogowany wchodzę już normalnie.

Offline Lech Stępniewski

  • IMPERATOR
  • Caesar
  • *****
  • Posts: 2900
    • NOT IN RIC
Re: Polski kącik na FAC
« Reply #45 on: January 31, 2022, 09:01:19 am »
Tak, też to mam. Też zmieniałem przeglądarki, czyściłem cache, ale nic nie pomogło. Chcieliśmy widzialności obrazków albo przynajmniej komunikatu, to teraz jest kompletna niewidzialność bez komunikatu.
Lech Stępniewski
NOT IN RIC
Poland

Offline Lech Stępniewski

  • IMPERATOR
  • Caesar
  • *****
  • Posts: 2900
    • NOT IN RIC
Re: Polski kącik na FAC
« Reply #46 on: February 28, 2022, 01:28:12 pm »
Dziś naprawdę poczułem ulgę, że w obecnych smutnych okolicznościach piszę tutaj, w małym polskim kąciku doczepionym do gościnnego prywatnego forum.
Lech Stępniewski
NOT IN RIC
Poland

Offline DzikiZdeb

  • Caesar
  • ****
  • Posts: 1975
Re: Polski kącik na FAC
« Reply #47 on: March 01, 2022, 03:05:47 am »
Dziś naprawdę poczułem ulgę, że w obecnych smutnych okolicznościach piszę tutaj, w małym polskim kąciku doczepionym do gościnnego prywatnego forum.
Tak się człowiek zastanawia, pisać w ogóle coś czy nie pisać w takich okolicznościach... Może jednak pisać, nawet jak wydaje się to miałkie i mało ważne.

Offline Lech Stępniewski

  • IMPERATOR
  • Caesar
  • *****
  • Posts: 2900
    • NOT IN RIC
Re: Polski kącik na FAC
« Reply #48 on: March 01, 2022, 05:19:22 am »
Może jednak pisać, nawet jak wydaje się to miałkie i mało ważne.

Mnie chodziło raczej o to, że wiem, kto tutaj rządzi i nie muszę się bać, że spadnie tu nagle desant jakichś dziwnych ludzi, zmieni władze i regulamin, a potem - właśnie w takich dramatycznych okolicznościach jak dziś - ten regulamin nadłamie, by zaprezentować to, co ma do powiedzenia rosyjska propaganda. Nie chciałbym pisać o monetach (i czymkolwiek) w sąsiedztwie tuby RT.
Lech Stępniewski
NOT IN RIC
Poland

Offline DzikiZdeb

  • Caesar
  • ****
  • Posts: 1975
Re: Polski kącik na FAC
« Reply #49 on: March 02, 2022, 01:54:43 am »
Może jednak pisać, nawet jak wydaje się to miałkie i mało ważne.

Mnie chodziło raczej o to, że wiem, kto tutaj rządzi i nie muszę się bać, że spadnie tu nagle desant jakichś dziwnych ludzi, zmieni władze i regulamin, a potem - właśnie w takich dramatycznych okolicznościach jak dziś - ten regulamin nadłamie, by zaprezentować to, co ma do powiedzenia rosyjska propaganda. Nie chciałbym pisać o monetach (i czymkolwiek) w sąsiedztwie tuby RT.

No cóż... trudno mi się nie zgodzić. Pewnych zachowań nie rozumiem i również cieszę się, że ich rozumieć nie muszę.

 

All coins are guaranteed for eternity